Usta to niezmiernie istotny element kobiecej twarzy. Mogą być zmysłowe i przyciągające wzrok, działając na korzyść właścicielki. Jednak blade i zaniedbane usta wręcz przeciwnie, potrafią odstraszać innych ludzi, czy to w relacjach prywatnych, czy służbowych. Kobiety doskonale o tym wiedzą, dlatego starają się zawsze dbać o usta.

 

Jednak makijaż potrafi się szybko ścierać, a bardziej trwałe preparaty do malowania ust niosą ze sobą ryzyko nieestetycznego efektu, jeśli powstanie choćby jedno niedociągnięcie. Nie mówiąc już o problemie śladów szminki na zębach!

Rozwiązanie idealne – makijaż permanentny

Z pomocą kobietom dbającym o swój wygląd przychodzi oferta salonów kosmetycznych, w których można przeprowadzić zabieg permanentnego makijażu ust. Jest to świetna metoda na utrzymanie ciągłej estetyki ust bez ciągłego zamartwiania się o ich aktualny wygląd. Procedura wykonywania takiego makijażu polega na wprowadzeniu pod skórę barwnika, który pozostanie tam przez kilka lat, zanim zacznie blednąć. Można wykonać makijaż samego konturu ust, ale też i wypełnić je określonym odcieniem koloru. W razie potrzeby, miesiąc po zabiegu wykonywana jest korekta makijażu permanentnego ust, która ma na celu pozbycie się wszelkich niedociągnięć, czy powstałych wraz ze złuszczaniem się naskórka ubytków.

Gwarancja zadowolenia

Dzięki temu, że po każdym zabiegu może być przeprowadzona korekta makijażu permanentnego ust, żadna klientka nie wychodzi z salonu urody niezadowolona. Podczas korekty odrobinę zmienić można nawet odcień barwnika, a przede wszystkim zadbać o spójne wypełnienie kolorem.