Gra Lotto to nadal jedna z najczęściej wybieranych gier Totalizatora Sportowego. Nawet osoby, które nie grają na co dzień często decydują się na zawarcie zakładu w momencie wystąpienia kumulacji często decydują się na tę grę. Co warto wiedzieć o Lotto i możliwościach w zdobyciu wygranej?
Standardowa gra Lotto to przede wszystkim wybór sześciu szczęśliwych liczb.

 

Można to zrobić samodzielnie lub zdecydować się na liczby wylosowane z maszyny. Warto jednak pamiętać, że gra standardowym sposobem daje prawdopodobieństwo wygrania równe 1 : 14 000 000. Dlatego też niektórzy gracze decydują się na grę systemem. Wtedy możliwe jest wybranie od 7 do 12 liczb. Cena gry systemowej jest wyższa niż standardowych zakładów. Istnieje także inny sposób na dodatkową szansę na nagrodę.
Na czym polega Lotto Plus? To po prostu drugie losowanie, w którym wybrane numery mogą wziąć udział. Wystarczy tylko wykupić zakład z opcją Plus i czekać na wyniki losowania. W przypadku tej opcji również można wybrać grę systemową, jednak nawet zakład na siedem liczb jest droższy niż w przypadku standardowego systemu na tę samą ilość skreśleń.