Jeśli należysz do grona osób, które nie akceptują wyglądu swoich włosów i wreszcie postanawiają coś z tym zrobić, to ten artykuł może być dla Ciebie idealny.

ZWIĘKSZANIE OBJĘTOŚCI I DŁUGOŚCI WŁOSÓW

Jeśli jesteś właścicielem włosów, które nie są gęste, a dodatkowo za krótkie, to zabieg zwiększania objętości i długości włosów może być czymś, nad czym należy się zastanowić. Zdecydowanym plusem takiego zabiegu jest to, że jest on całkowicie bezbolesny. Czas wykonania także nie jest długi, ale zależny w głównej mierze od tego, ile materiałów będzie doczepianych.

NATURALNE, CZY SZTUCZNE DOCZEPY?

Doczepy, to kosmyki włosów sztucznych lub naturalnych, które następnie doczepia się do swoich własnych włosów. Wybór dotyczący rodzaju włosów dla niektórych osób nie jest skomplikowany, ale niektórzy mają z tym problem. Należy więc wiedzieć, że włosy sztuczne mogą nie wyglądać w stu procentach naturalnie po doczepieniu. Jednak ich cena jest zdecydowanie niższa, więc większa grupa osób decyduje się właśnie na taki rodzaj. Drugi rodzaj to doczepy z włosów naturalnych. Tworzone są one z prawdziwych włosów. Ich cena jest zdecydowanie wyższa od sztucznych, ale za to efekt o wiele lepszy.

Cena zabiegu może być zróżnicowana. Zależy ona od cennika salonu, w którym postanowimy poddać się zabiegowi. Poza tym dochodzi jeszcze kwestia wyboru rodzaju doczepek (naturalne, bądź sztuczne), a ich cena się różni.

SZUKANIE SALONU

Szukanie salonu dla wielu osób stanowi poważny problem, ponieważ nie wiedzą, gdzie się one znajdują. Salonów można szukać bezpośrednio poprzez Internet, wpisując miejscowość oraz rodzaj zabiegu, który nas interesuje – np. przedłużanie włosów Starogard Gdański. Następnym krokiem jest tylko umówienie się na wizytę i poddanie się zabiegowi.