Pranie na telefon Warszawa to oszczędność czasu, energii, a do tego bezpieczny sposób na skuteczne pozbycie się uporczywych plam na delikatnych materiałach. Pralnia chemiczna korzysta bowiem z najnowocześniejszych maszyn stosujących metodą prania na sucho, które nie niszczy ubrań.

Do tego profesjonalna obsługa dobiera bezpieczne, a jednocześnie silnie skuteczne preparaty do czyszczenia, które pozwalają przywrócić rzeczom ich dawny blask. Wszystko to zgodnie z zaleceniami producenta pozostawionymi na metkach. Pranie na telefon sprawia, że nawet nie musimy wychodzić z domu, aby nadać lub odebrać pranie. Wystarczy zadzwonić. Jak to działa?

Niezależnie od tego, co wymaga czyszczenia. Czy są to zwykle ubrania, czy może wyjątkowe, wymagające specjalnego traktowania, albo tekstylia, buty czy inny asortyment, pralnia chemiczna bez problemu zajmie się nimi. Aby skorzystać z usługi pranie na telefon wystarczy zadzwonić pod numer 732 60 60 60, podać ilość rzeczy czekających na pranie, a także termin i godzinę, w której kurier mógłby je odebrać.

Podczas rozmowy uzyskujemy wycenę usługi pranie na telefon, ustalamy też termin dostarczenia gotowych, czystych, pachnących i wyprasowanych ubrań. O ustalonej porze kurier przyjeżdza, odbiera brudną garderobę i przekazuje ją w ręce doświadczonej i wyspecjalizowanej obsługi pralnie chemicznej.

W pralni EBS odzież prana jest przy użyciu maszyn tworzonych zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami, z dodatkiem skutecznych, a jednocześnie delikatnych detergentów. Czyste i gotowe do ponownego korzystania pranie wraca do nas przywiezione przez kuriera.

Koszt usługi pranie na telefon jest zgodny z dostępnym na stronie pralni EBS cennikiem. Dodatkowo podawany jest zawsze podczas rozmowy telefonicznej, w której zamawiamy pranie na telefon. Uiścić go można u kuriera za pomocą gotówki lub płacąc kartą. Nie musimy wychodzić z domu! Wszystko załatwiamy telefonicznie i przy pomocy kuriera. To idealne rozwiązanie, aby uzyskać czyste pranie, a do tego nie stracić nawet minuty.